Házasság hete – KIÁLLÍTÁS a Martfűi Református Templomban

A Házasság hete program keretein belül a Martfűi Református templom adott helyet egy nem mindennapi kiállításnak: Esküvői fotók 1990-es évek előttről! „Mirtusz és fátyol”! A fényképeket köszönjük a kedves Martűi és környéki házaspároknak! Igazán nagy öröm volt ezekre a csodás fényképekre tekinteni!

A kiállítás megnyitását, szervezését hálásan köszönjük Eiler Zita Hely-és Ipartörténeti Gyűjtemény szakmai vezetőjének – muzeológusának. Köszönjük a segítségét a kiállítás megszervezésében Horváth Andrásné – Liza – Közművelődési Szakembernek és Székácsné Tálas Gabriella Intézményvezető asszonynak, a Martfűi Művelődési Központ és Könyvtár vezetője!

Köszönjük Tóthné Iván Éva református vallástanárnak, hogy a házasság négy évszakának rejtelmeibe vezetett el bennünket Gary Chapman kiváló könyve alapján.
Köszönjük Égerné Tamás Annamáriának a Mezőtúri Református Kollégium Főigazgatójának, Református lelkipásztornak és férjének Éger Ádám Református lelkipásztor, vallástanárnak, akik két gyönyörű és tehetséges lány gyermeknek, Katának és Annának a szülei, hogy egy őszinte és felszabadult beszélgetés keretein belül engedtek betekintést (közel ötven embernek) a házasságukba. Megtiszteltetés volt minden perc és gondolat! Isten áldja házasságukat családi és mindennapi életüket!
Köszönjük, hogy a szeretetvendégséghez, mely az alkalom után volt olyan sokan járultak hozzá! Köszönjük a felajánlásokat!
De legfőképpen köszönjük a Mindenható Istennek, hogy egy ilyen szép délutánt készített el mindanyiunk számára a Martfűi Református templomban! A kiállítás Vasárnap (2024.02.18.) délután 18.00 óráig megtekinthető a Martfűi Református templomban!

Mindenért Istené legyen a dicsőség!

Forrás: Martfűi Református Egyházközösség facebook oldala

Fotógaléria itt érhető el